Yukarı Çık

CineHouse Academy - Ayrıcalıklar

Eğitim Kitabı

Kurlarımız için özel olarak eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan sektörel ve eğitsel bilgiler içeren ders materyalleri, hem bilgi edinebileceğiniz hem de ders notlarını tutabileceğiniz bir kitaptır.

Profesyonel Çalışma

Öğrencilerimize aldıkları kursa dair profesyonel çalışma alanlarında öğrendikleri bilgileri deneyimleme imkanı sunuyoruz. Aynı şirket çatısında olan ithinkso prodüksiyon firmasının işlerinde bulunma ve katkı sağlama avantajı.

Özel Sınıflar

6 kişilik sınıflarda interaktif eğitim anlayışı ile her öğrenciye ayrıcalıklı bir hizmet sunar. Sektörde karşılaşacağınız materyallerle dolu atölye sınıflarda alacağınız eğitimle “Kendinizi Özel Hissedeceksiniz.”

Çalışma Odası

Öğrencilerimiz çalışma odasında kendi projeleri ya da ithinkso‘nun üzerinde çalıştığı işlerde yeni ve güncel yazılımlarda çalışabilir. Kurs dışında öğrencilerimiz Workspace Area‘yı kullanabilir.

Sertifikalı Eğitim

Kurslarımıza katılan her öğrencimize eğitim sonunda “Katılım Sertifikası” verilir. Kurs sonrası kendi projelerini Cinehouse Academy ve ithinkso danışmanlığında tamamlamış öğrencilerimize ise “Başarı Sertifikası” verilir

Sınırsız Destek

Öğrencilerimiz kurslarını tamamladıktan sonrada online ya da bire bir danışmanlık hizmeti alabilirler. Karşılaştığınız sorunların cevapları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Telafi Dersleri

Öğrencilerimiz kaçırdıkları dersi bire bir telafi eder. Bu telafi dersi zaman kaybetmeden bir sonraki dersten önce yapılır. Öğrencimizin uygunluk durumuna bağlı olarak kendi belirleyeceği bir tarihte de telafi dersi yapılabilir.

Taksitli Ödeme

Öğrencilerimiz kendi ödeme planlarını çıkartarak esnek ödeme seçeneklerimizden faydalanabilir. Kredi kartlarına (Bonus, World, Paraf) taksit imkanlarımızdan faydalanabilirler.